Czy chciałbyś wyruszyć w podróż w głąb Siebie?

Subtelnie i delikatnie prowadzony dźwiękiem – przewodnikiem w odkrywaniu swojej twórczej mocy w uzdrawiającym świecie wibracji mis i gongów. W blasku świec, wśród zapachów olejków eterycznych, wspierany obecnością kryształów.

Misterium gongu i mis, w szybki sposób wyciszają umysł i wprowadzają w stany pogłębionej relaksacji. Dźwięk ma bardzo silny wpływ terapeutyczny na umysł człowieka. Jest nie tylko pokarmem dla serca , ale i dla duszy, wzniecając bożą iskrę w istotach ludzkich. Jeśli do tego dołożysz intencję – Wszechświat naturalnie odpowiada na Twoje wołanie. Tak działają prawa Wszechświata. Przyciągamy to czym wibrujemy.

Terapia dźwiękiem wchodzi w obręb naturopatii, naturalnych metod leczniczych. Ta sesja podniesie nasza energię życiową na poziomie – fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym, zsynchronizuje półkule mózgowe, dzięki dobroczynnemu działaniu fal alfa wprowadzi w głęboki stan relaksu, zbalansuje i oczyści.

Terapia dźwiękiem: dla kogo?
Metoda nie powoduje skutków ubocznych, jest bezpieczna i nieinwazyjna, choć powinny się jej wystrzegać chorzy z rozrusznikiem serca oraz osoby pod wpływem środków psychotropowych.

Zwolennicy terapii dźwiękiem zalecają go w przypadku następujących dolegliwości i schorzeń:
przewlekły stres,
napięcie,
zmęczenie,
depresja,
schizofrenia,
nerwica,
bezsenność,
bóle kości i mięśni,
migreny,
problemy z krążeniem.

Dźwięki i wibracje mis tybetańskich, pobudzają nie tylko receptory sluchowe, ale i te umieszczone na skórze oraz błonach śluzowych. Sygnały z receptorów, w postaci drgań i wibracji, docieraja do każdej komórki naszego ciała. Mają wpływ na szybsze krążenie krwi, poprawiaja prace narzadow wewnetrznych, szybciej usuwają toksyny.

Najcenniejszym efektem jest samouzdrawianie naszego organizmu i regeneracja. Stopniowo usuwane są blokady, napięcia – te z poziomu fizycznego jak i psychicznego.

Koncert trwa godzinę. Wszyscy uczestnicy leżą na plecach, stopy, na ktorych znajduje sie najwiecej receptorow powiazanych z narzadami wewnętrznymi maja skierowane w strone fal dzwiekowych wydawanych przez uderzane misy.

Misom o różnej wielkości i wadze przypisane są odpowiednio tony dźwiękowe powiązane z naszymi konkretnymi czakrami – kanały energetyczne o wibracji właściwej dla swojej funkcji.

Aby terapia dźwiekiem przyniosla lepsze efekty, należy mieć na sobie ubrania z naturalnych tkanin i przed zabiegiem wypic co najmniej szklankę, gdyż dobre nawodnienie organizmu sprzyja przewodzeniu fal dźwiękowych.

Ten czas jest dla Ciebie – podaruj go sobie

Serdecznie zapraszam

30.11. 2019 sobota godzina 19.00 Gdynia, Strefa Yogi ul. Korczaka 9 81-456 Gdynia

Proszę o przybycie 10 min wcześniej, sugeruje zabrać koc do otulenia się, wodę do picia, matę , poduszkę

Inwestycja – 40 zł

Potwierdzenie udziału:

Kasia Szymków
mail: kasia.szymkow@yahoo.pl
SMS: 669495153

Dominika Płachecka
strefayogi@gmail.com