Zespół

Dominika Płachecka, właścicielka studia jogi Strefa Yogi, masaże twarzy Kobido

Pasjonuje mnie ruch i jego zbawienny wpływ na organizm. Niegdyś akrobatykę sportową, tańczyłam, biegałam… jednak dopiero w praktyce jogi odnajduję siebie. Joga otworzyła mnie na świat, na innych, ale przede wszystkim zaczęłam poznawać siebie.

Z wykształcenia kulturoznawczyni, dziennikarka oraz brand managerka. Posiadam dyplom Studiów Podyplomowych „Relaksacja i joga” Wydział Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (350 h) pod opieką uznanego autorytetu w dziedzinie jogi – prof. Janusza Szopy, ukończyłam kurs instruktora hatha jogi TKKF w Toruniu (105 h). Swoją wiedzę pogłębiam na bieżąco u doświadczonych nauczycieli jogi. Specjalizuję się również w jodze powięziowej Slings Essencial z użyciem piłeczek sensorycznych. Najbliższą mi ścieżką jogi jest Ashtanga Vinjasa Joga, choć jestem otwarta na każde doświadczenia. Interesuję się również psychosomatyką, astrologią oraz medycyną chinską. Ukończyła 6 miesięczny kurs dietetyka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej u dr Agnieszki Krzemińskiej. Jestem również masażystką – specjalizuję się w japońskim masażu twarzy Kobido.

Praktyka w moim studio jogi dostosowana jest do możliwości i umiejętności każdego. Odnajdziesz się nawet jeśli dotąd nie miałaś/eś żadnej styczności z jogą i uważasz się za „sztywniaka”. 

Tu zbudujesz siłę, elastyczność oraz odnajdziesz równowagę tak potrzebą w codzinnych wyzwaniach. Na lekcjach – obok stricte fizycznej praktyki – staram się byś mógł uwolnić swój umysł od codziennej gadaniny. Oczywiście z nutką humoru w tle:) Zachęcam Cię do ćwiczeń w swoim tempie, konsekwentnie i regularnie.

Na co dzień jestem szczęśliwą mamą i żoną. Więcej o mnie – w postaci garści świeżych przemyśleń i życiowych rozkmin – znajdziesz na FB (Strefa Yogi) oraz Instagramie – strefayogi_dominika. Zachęcam Cię do obserwowania.

Staram się żyć według zasady „Myśl dobrze, mów dobrze, rób dobrze… a będzie dobrze”.

Marta Urbańska, nauczycielka jogi, aromaterapia podczas jogi

Na co dzień praktykuję Ashtanga jogę. Uczę się i pogłębiam swoją jogową praktykę oraz wiedzę pod czujnym okiem Mateusza Dekera, Ani Olszewskiej i Dominiki Płacheckiej. Poza matą jestem projektantką, miejską badaczką i ilustratorką. Wykładam na ASP w Gdańsku. Kocham spacery, muzea i morze. Zapraszam na moje zajęcia, na których zrelaksujesz się oraz doświadczysz zbawiennego wpływu aromaterapii na swój organizm. 

Natalia Urbanek, nauczycielka jogi, style dynamiczne

Jestem certyfikowaną nauczycielką Ashtanga Vinyasa Jogi. Ukończyłam kurs TTC 200h we Wrocławiu po okiem Beaty Darowskiej. Ashtanga to moja preferowana praktyka jednak dostrzegam zalety i korzyści płynące z każdego stylu jogi. Jogę praktykuje od wielu lat i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Na co dzień pracuję w szalonym świecie korporacji, a joga pozwala mi się zatrzymać, pooddychać i uspokoić umysł. Wierzę że ciało i umysł są połączone dlatego poprzez praktykę asan mogę regulować stres i napięcie w ciele. Prywatnie – poza jogą – ogromna miłośniczka kotków i wege kuchni 🙂

 

Ita Dziurzyńska, hatha joga z ajurwedą

Ruch towarzyszy mi od kiedy pamiętam, taniec, jazda konna, surfing, czy joga. Ukończyłam studium wokalno – aktorskie im.Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, Zarządzanie instytucjami artystycznymi i Fotografie na kierunku dziennikarskim na Uniwersytecie Gdańskim. Kurs nauczycielski jogi 200 RYT certyfikowany przez Yoga Alliance wykonałam na Bali specjalizujący się w: Hatha, Vinyasa, Ashtanga oraz technikach medytacyjnych i ayurvedzie. Dzielenie się moją wiedzą i umiejętnościami przynosi mi dużo radości i satysfakcji, dlatego w jodze znalazłam jedną z moich głównych ścieżek. Wierzę, że poświęcając czas na poznawanie własnego ciała tworzymy przestrzeń na lepsze poznawanie tego co poza nim i to jest moją motywacją do kontynuowania tej właśnie ścieżki.

 

Monika Belińska, refleksologia i zabiegi zdrowotne

3 lata temu idąc za głosem intuicji poszłam na kurs refleksologii. Rok temu słuchając serca, rzuciłam pracę w korpo i od tamtego czasu przyjmuję w gabinecie kobiety, które szukają swojej wewnętrznej równowagi. Wspieram je na drodze do pełnego dobrostanu i harmonii narzędziami refleksologii, akupunktury, masażu, Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Jestem zdecydowanie kobietą w energii YIN. Introwertyczka, cicha, wstydliwa, dużo bujająca w obłokach.

Uwielbiam spokojnie, niespieszne poranki sama ze sobą. Lubię kłaść się wcześniej, przed snem poczytać książkę. A gdy dam się już poznać bliżej, tryska we mnie pełnia beztroski, śmiechu, tańca i energii YANG. W końcu o to w życiu chodzi, by nieustannie dbać o emocjonalny, duchowy i fizyczny balans.

 

Kaja Skalna, terapie manualne, masaże twarzy i ciała

Obok pracy w korporacji odnalazłam pasję w postaci masaży. Specjalizuję się w masażach z różnych zakątków świata. Uwielbiam masaże ajurwedyjskie, hiszpański masaż quiro oraz Lomi Lomi. Pomagam zrelaksować się dzięki kojącemu dotykowi moich dłoni. Uwielbiam też pracować z gorącymi kamieniami. Prywatnie mieszkam z dwoma urwisami – Choco i Ciastkiem oraz okresowo jestem rodziną tymczasową dla innych piesków ze schroniska. Zapraszam na kojące masaże – tak ważne w zabieganym życiu.