Studio i Gabinet

STUDIO

Od maja 2024 mieścimy się przy ul. Słowackiego 56 w Gdyni Środmieście. Istniejemy od 2018 roku.

Studio jogi w Gdyni Strefa Yogi powstało byś praktykował/a jogę w przyjaznym, kameralnym otoczeniu. W naszym studio jogi odnajdziesz spokój, wyciszenie, zadbasz o swoje zdrowie, dobrą kondycję i zgromadzisz energię na kolejny dzień.

Z miłości do południowych klimatów zadbaliśmy by wystrój studia przypominał Ci o przyjemnych nutach rodem z Portugalii, czy Bali.

Naszym celem jest byś poczuł/a się tu jak w domu i spotkał/a się przede wszystkim z sobą na macie.

GABINET MASAŻU I ZABIEGÓW PROZDROWOTNYCH

W Strefie Yogi chcemy zadbać o Ciebie holistycznie. Możesz tu skorzystać z usług wspaniałych specjalistek. Zadbamy o Ciebie poprzez szereg zabiegów utrzymujących Twoje ciało, umysł i organizm w zdrowiu.

Oferujemy:

  • terapie manualne twarzy i ciała, masaże różnymi technikami, w tym gorące kamienie i lomi lomi
  • japoński masaż twarzy Kobido
  • refleksologia stóp i twarzy oraz zabiegi prozdrowotne wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej tj. bańki ogniowe i wyciszające układ nerwowy konchy

ZAPISY:

  •  MONIKA BELIŃSKA (refleksologia, bańki): Booksy – Monika Belińska / 602 262 029
  • KAJA SKALNA (masaże, lomi lomi, kamienie) Booksy – Kaja Masuje / 790 235 830
  • DOMINIKA PŁACHECKA (masaż twarzy Kobido) www.strefayogi.pl/grafik 502 707 352

Więcej o specjalistach w dziale: ZESPÓŁ

OFERTA I OPIS ZABIEGÓW GABINETOWYCH
REFLEKSOLOGIA STÓP
50 MIN / 180 ZŁ
Holistyczny zabieg, traktujący człowieka jako jedność duszy, ciała, umysłu i emocji. Skuteczna metoda terapii znana już w starożytnych Chinach, polegająca na przywróceniu równowagi organizmu poprzez stymulację określonych punktów (refleksów) znajdujących się na stopach, które mają połączenie ze wszystkimi gruczołami, organami i częściami ciała. 
Działanie: dodaje energii i sił witalnych, pobudza organizm do samoleczenia, ma pozytywny wpływ na pracę narządów wewnętrznych. Pomaga przy astmie, migrenach, depresji. Przeciwwskazania do zabiegu: żylaki, choroby zakaźne, owrzodzenie lub grzybica stóp, ostre i przewlekłe infekcje z wysoką gorączką, osteoporoza.
BAŃKI OGNIOWE
30-40 min / 100 zł
60 min / 180 zł / opcja z dodatkowym masażem pleców

Ta starożytna forma terapii ma za zadanie przede wszystkim poprawić ogólną kondycję organizmu i uruchomić system odpornościowy. Bańki są też często stosowane w celu likwidacji wzmożonego napięcia mięśniowego. Terapia stawiania baniek należy do najczęściej stosowanych technik w medycynie chińskiej. Bańka jest narzędziem, w którym wytwarzane jest podciśnienie przy użyciu ognia. Bańki są stawiane bezpośrednio na skórze, aby przełamać lokalny zastój lub wyprowadzić patogeny.

KONCHOWANIE USZU
45 min / 120 zł
 Polega na spalaniu specjalnej ziołowej świecy, którą osadza się w uchu. Podczas spalania się świecy wytwarza się podciśnienie w kanale usznym. Powstaje ono na skutek tzw. efektu komina i prowadzi do dostrzegalnej regulacji ciśnienia zatok i błony bębenkowej. Ciśnienie krążące dostarcza mieszankę aromatycznych olejków, wzbogaconą ziołowymi substancjami do wnętrza ucha. W wyniku tego następuje efekt uzdrowienia podrażnionych stref. Działanie prądu podciśnienia wyciąga osady i zanieczyszczenia z ucha. Ciepło stymuluje punkty energetyczne ucha i powoduje prawidłowy obieg energii, działa na zakończenia nerwów oddziałując na mało dostępne części układu słuchu. Zabieg poprzedzony delikatnym masażem ucha i okolic zatok. 
ZAPISY: MONIKA BELIŃSKA ; Booksy – Monika Belińska / 602 262 029/ https://booksy.com/pl-pl/dl/show-business/240451

JAPOŃSKI MASAŻ TWARZY KOBIDO; 75 min/ 220 pln

nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy, jest intensywnym masażem twarzy szyi i dekoldu, Kobido znaczy „stary sposób na piękno”, jego celem jest głębokie odżywienie skóry, rozluźnienie mięśni i powięzi, pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny oraz głęboki relaks. Składa się z kilku etapów, m.in. relaksacja, drenaż limfatyczny, lifting, podczas których stosuje się około 50 technik. Polecam wykonywać ten zabieg regularnie a młodość zostanie z Tobą zdecydowanie na dłużej.

ZAPISY: DOMINIKA PŁACHECKA (masaż twarzy Kobido) www.strefayogi.pl/grafik 502 707 352

TERAPIE MANUALNE CIAŁA I TWARZY

Masaż Liftingujący Fusion 3D / 60 min 200 pln; 90 min 250 pln

Rewolucyjny masaż twarzy intensywnie liftingujący, delikatnie drenujący, głęboko rozluźniający. Masaż Liftingujący Fusion 3D to bezinwazyjny zabieg, który poprawia ukrwienie skóry twarzy, kształtuje owal twarzy, łagodzi rysy twarzy, likwiduje zastoje, podnosi i modeluje policzki, rozluźnia napięte mięśnie twarzy. Skóra staje się sprężysta, znikają przebarwienia – głównie dzięki stosowanym olejom, twarz staje się bardziej promienna a cera wygląda na dużo zdrowszą. Po zabiegu poczujesz, jak twoja skóra oddycha, staje się jędrna i cudownie nawilżona.

Ajuwerdyjski Masaż Upala/ 60 min 200 pln; 90 min 250 pln

Masaż intensywnie odmładzający i relaksujący. Polega na opracowaniu twarzy, szyi, dekoltu oraz skóry głowy przy użyciu unikatowego zestawu kształtek wykonanych z półszlachetnych kamieni. Naprzemienna praca dłoni z kamiennymi kształtkami stanowi o wyjątkowości i precyzji zabiegu. Używane w zabiegu minerały ze środka ziemi wpływają na usunięcie napięcia w zmęczonych mięśniach, redukcję stresu, ogólną regenerację organizmu. Wachlarz intensywnych technik wykonanych podczas masażu sprawia, że jedną z największych korzyści jest działanie odmładzające, a masaż skóry głowy wprowadzi Cię w głęboki, kojący relaks.

Hiszpański Masaż Quiro/ 60 min 200 pln; 90 min 250 pln

Hiszpański Masaż  Quiro, łączy w sobie tradycyjne hiszpańskie zamiłowanie do piękna oraz dostrzegalną efektywność w działaniu. Rozpoczyna się od intensywnego rozluźnienia okolicy karku i podstawy czaszki a następnie skupia się na tych obszarach, na których najczęściej pojawiają się oznaki starzenia i rozprawia się z nimi dogłębnie. Spłyca widoczne zmarszczki i wgłębienia, napina skórę poprzez zaktywizowanie jej do działania. Zmniejsza widoczność plam i przebarwień głównie dzięki zastosowaniu naturalnych olejków, odpręża i łagodzi rysy twarzy. Masaż Quiro to również świetny zabieg antystresowy.

Ajuwerdyjski Masaż Marma Mukabhyanga + masaż głowy/60 min 200 pln; 90 min 250 pln

Masaż „Marma Mukabhyanga” jest masażem wywodzącym się z tradycji indyjskiej. Polega on na masowaniu twarzy, szyi oraz dekoltu. Miejsca te obejmują największą część punktów „marma”. Są to punkty witalne, które łączą ze sobą sfery ducha i ciała. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik masażu w połączeniu z odpowiednimi olejkami masaż ten ma działanie pielęgnacyjne, regeneracyjne oraz relaksacyjne. Marma mukabhyanga jest doskonały w walce z bezsennością, daje niesamowite ukojenie, dzięki zastosowanym olejom – nawilża skórę, usuwa przebarwienia, nadaje jej sprężystość i zdrowy wygląd. Odprężenie po masażu jest natychmiast widoczne na twarzy.

Masaż ciała gorącymi kamieniami/ 90 min 250 pln, 120 min 300 pln

Masaż gorącymi kamieniami jest bardzo starą metodą terapeutyczną stosowaną już 3000 lat p.n.e. Początkowo był on wykonywany w Indiach oraz w kulturze Majów. Łączy w sobie termoterapię, drenaż limfatyczny i akupresurę. To niezwykle przyjemny i głęboko relaksujący masaż z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni bazaltowych, pozyskanych z Hawaii i Bali – najczystszych miejsc na świecie. Masaż relaksacyjny kamieniami wulkanicznymi odpręża, wycisza i regeneruje. Likwiduje stres i jego negatywne skutki. Rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi ból. Znakomicie regeneruje po wysiłku. Ma zbawienny wpływ na skórę – pomaga zwalczyć cellulit, poprawia jej jędrność i elastyczność.

Klasyczny masaż relaksacyjny/ 30 min 130 pln, 60 min 180 pln, 90 min 220 pln

Masaż klasyczny pobudza przede wszystkim układ krwionośny oraz limfatyczny.
Koi nerwy, uspokaja i wycisza. Wspomaga produkcję serotoniny, czyli ważnego neuroprzekaźnika, który reguluje sen, metabolizm oraz apetyt. Masaż pozytywnie oddziałuje na skórę, mięśnie, stawy oraz aparat więzadłowy stawów. Podczas masażu skóra wygładza się i ujędrnia, a martwy naskórek ulega złuszczeniu. Zabieg normalizuje pracę układu oddechowego oraz pokarmowego, wspomagając odchudzanie. Dzięki stymulacji układu krążenia, ciało jest głęboko odprężone i dokrwione. Zabieg relaksuje mięśnie i łagodzi obrzęki.

Klasyczny masaż sportowy/ 30 min 130 pln, 60 min 200 pln, 90 min 240 pln

Masaż klasyczny sportowy to odmiana masażu klasycznego, która cechuje się większą intensywnością. W masażu sportowym stosuje się podobne techniki do wykorzystywanych w masażu klasycznym. Różnica polega na tym, że w masażu sportowym pracuje się na określonym mięśniu lub grupie mięśniowej i używa się dużo większej siły nacisku niż w przypadku masażu klasycznego.

NOWOŚĆ! LOMI LOMI – już w lipcu!