Zapraszamy na 2-dniowe warsztaty z Dagmarą Tomczyk-Magdziej – pełną energii i radości życia nauczycielką jogi z Zabrza.

Dzień 1:
19 października 10:30 – 13:30

Oddech i praca z mięśniami głębokimi brzucha
Aby praktyka była lekka, a jednocześnie silna trzeba uruchomić i zbudować solidne fundamenty – zaczniemy zatem od najgłębszych mięśni brzucha i oddechu.
Podczas warsztatu nauczysz się m.in. jak wykonać uddyjana bandhę oraz słynne nauli. Popracujesz nad prawidłowym oddechem, który pozwoli Tobie bez napięć pogłębiać praktykę.

Dzień 2:
20 października: 10:30 – 13:30
Balanse
Często balanse na rękach wydają się nam pozycjami poza zasięgiem. A tymczasem większość z nich nie wymaga nadzwyczajenej siły. Podczas warsztatu będziemy budować solidne podstawy, by zrozumieć w jaki sposób pracuje ciało w balansach. Następnie przejdziemy do sekwencji przygotowującej nasze ciało do jeszcze bardziej zaawansowanych pozycji balansowych.

Udział w jednym dniu warsztatów: 120 zł
Udział w dwóch dniach warsztatów: 200 zł

O prowadzącym:
Dagmara Tomczyk-Magdziej znana też jako DagaJoga ukończyła kurs nauczycielski u Patrycji Gawlińskiej i Anny Oximec (Ukraina).
“Będąc na fali praktyki własnej staram się zrozumieć pracę swojego ciała. Wypracowałam i nadal kształtuję swój styl praktyki, dzięki któremu udaje mi się osiągać wspaniałe rezultaty. Joga jest dla mnie czymś więcej niż zestawem ćwiczeń – jest to mój styl życia, jest źródłem energii, harmonii i radości”.

Szczegóły:
zapisy: strefayogi@gmail.com lub sms 502 707 352
Więcej na www.strefayogi.pl
Zaliczkę w wysokości 30 zł (za każdy dzień) prosimy wpłacać na konto:
Dominika Płachecka
Bank Millenium
39 1160 2202 0000 0003 6623 7861

Serdecznie zapraszamy 🙂