„Alchemia oddechu w praktyce, czyli zaawansowana praca z oddechem w asanach i vinyasach, pranajama i medytacja jogina.”

Warsztat w podejściu vinjasa-krama poprowadzi Ola Uruszczak, m.in. redaktor naczelna portalu Joga ABC.

Pierwszego dnia skupimy się na odnajdowaniu subtelnej pracy z oddechem w asanach. Zsynchronizujemy oddech z praktyką vinyas, włączymy do pracy bandhy. Całość uwieńczy praca z zaawansowanymi mudrami. Warsztaty będą tak skonstruowane, aby odnalazły się na nich osoby znające pracę w podejściu vinyasa-krama, jak i te, które dopiero będą stawiać pierwsze kroki w tym podejściu.

W drugim dniu warsztatów poświęcimy czas na praktykę pranajamy i medytacji. Pranajama to subtelna medytacja oddechu, której zadaniem jest pomoc w ukierunkowaniu przepływu prany (energii życiowej) we właściwym kierunku. Medytacja natomiast to subtelna praca porzucania swoich uwarunkowań i odnajdywania drogi powrotnej do siebie.

Zajęcia poprowadzi:

Ola Uruszczak – dyplomowana nauczycielka jogi w podejściu vinyasa-krama, dyplomowana instruktorka medytacji i masażu Shantala. Wykładowczyni na studiach podyplomowych Akademii Praktyków Jogi. Uczennica Macieja Wieloboba. Redaktorka naczelna i felietonistka portalu Joga-ABC. Do każdego ucznia podchodzi z ogromnym szacunkiem i empatią, jednocześnie stara się znaleźć dla każdego jak najlepszą praktykę indywidualną.
W każdej osobie widzi ogromny potencjał. Otacza wsparciem na każdym kroku jogowej ścieżki. Z ogromną pasją dzieli się swoją wiedzę: zarówno na zajęciach stacjonarnych w Krakowie, jak i warsztatach organizowanych w Polsce, a także w przestrzeni wirtualnej. Kocha naturę i to, co proste. Prywatnie mama trójki maluchów.

Każdy warsztat potrwa 4 h (z 15-20 min w trakcie)
Godziny 10:30-14:30

Inwestycja

1 dzień: 150 zł
2 dni: 280 zł

Zapisy: sms 502 707 352 lub mailowo: strefayogi@gmail.com

Zaliczkę w wysokości 50 zł (za każdy dzień warsztatów) prosimy wnosić na nr rachunku:
Dominika Płachecka
Bank Millenium
39 1160 2202 0000 0003 6623 7861
z dopiskiem – Alchemia oddechu

Liczba miejsc na warsztacie ograniczona. O udziale decyduje termin wpływu zaliczki na konto.