Zespół

DOMINIKA PŁACHECKA

Od zawsze pasjonuje mnie ruch i jego zbawienny wpływ na organizm. Kiedyś trenowałam akrobatykę sportową, tańczyłam, biegałam… jednak dopiero w praktyce jogi odnalazłam prawdziwy sens. Joga otworzyła mnie na świat, na innych, ale przede wszystkim na siebie.

Z wykształcenia kulturoznawca, dziennikarz oraz brand manager. Posiadam dyplom Studiów Podyplomowych „Relaksacja i joga” Wydział Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (350 h) pod opieką uznanego autorytetu w dziedzinie jogi – prof. Janusza Szopy oraz prof. Małgorzaty Grabary oraz ukończyłam kurs instruktora hatha jogi TKKF w Toruniu (105 h). Swoją wiedzę pogłębiam też u innych doświadczonych nauczycieli jogi. Najbliższą mi ścieżką jogi jest Ashtanga Vinjasa Joga, choć jestem otwarta na każde doświadczenia.

Praktyka w naszym studio jogi dostosowana jest do możliwości i umiejętności każdego. Odnajdziesz się nawet jeśli dotąd nie miałeś żadnej styczności z jogą i uważasz się za „sztywniaka”. Prowadzę zajęcia tak, by każdy znalazł coś dla siebie, niezależnie od stażu na macie.

Nie obiecuję, że na moich lekcjach osiągniesz oświecenie, czy zbalansujesz wszystkie czakry. Ale na pewno odzyskasz siłę, elastyczność, poszukasz równowagi. Na lekcjach – obok stricte fizycznej praktyki – staram się byś mógł uwolnić swój umysł od codziennego zgiełku. Oczywiście bez odrobiny humoru się nie obejdzie 🙂 Zachęcam Cię do ćwiczeń w swoim tempie, konsekwentnie i regularnie. Otwórz się na nowe doświadczenia i bądź gotowy do przekraczania swoich ograniczeń. Wówczas zadzieje się coś co nazywam „magią jogi” 😉

Na co dzień jestem szczęśliwą mamą i żoną. Więcej o mnie – w postaci garści świeżych przemyśleń i życiowych rozkmin – znajdziesz na FB (Strefa Yogi) oraz Instagramie – strefayogi_dominika. Zachęcam Cię do obserwowania.

Staram się żyć według zasady „Myśl dobrze, mów dobrze, rób dobrze… a będzie dobrze”. 

Namaste i … będzie dobrze 😉

ZUZANNA JURKOWSKA-BUNOZ

Nauczyciel współpracujący

Praktykuję i od niedawna uczę jogi w stylu vinyasa i yin.

Joga pozwala mi złapać oddech, dosłownie i w przenośni. I właśnie to staram się przekazać moim uczniom. Liczy się dla mnie świadomy ruch. Chcę zwiększać mobilność, świadomość ciała, budować dobrą postawę i otwarcie. Dużą przyjemność daje mi również prowadzenie zajęć dla seniorów 🙂 Mam dyplom International Yoga Instructor RYT 200 Yoga Alliance.

Zapraszam Cię serdecznie na zajęcia ze mną 🙂

KASIA GRECZYCHO

Nauczyciel współpracujący

Sport jest nieodłączną częścią mojego życia. Jako dziecko trenowałam koszykówkę, później pływanie i biegi długodystansowe. Pierwszy raz trafiłam na jogę w roku 2017 i już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że joga będzie dla mnie czymś więcej niż tylko aktywnością fizyczną… no może po drugich. Na co dzień praktykuję w nurcie dynamicznej Ashtanga-Vinyasa jogi, łączącym ruch ze świadomym oddechem, inspirację do praktyki czerpię również z Vinyasy Kramy oraz Jogi Yin, które pozwalają usystematyzować technicznie asany, wykorzystywane w praktyce dynamicznej. Prowadząc zajęcia, łączę te elementy aby zapewnić swoim uczniom możliwość wszechstronnego rozwoju i harmonijnej praktyki.

Interesuje mnie świadoma praca z ciałem oraz możliwość wykorzystanie jogi w celach terapeutycznych. W praktyce wprowadzam elementy pracy z oddechem w postaci pranajamy oraz elementy praktyk koncentracyjnych i medytacyjnych, czerpiąc doświadczenie z własnej praktyki ZEN.

Ukończyłam Międzynarodowy Kurs Nauczycielski Vinyasa RYT-200, akredytowany przez Yoga Alliance, dokształcam się dalej u Olgi Kuriaty w Olala Yoga & Pilates School. Joga obok szydełkowania stała się moją największą pasją i sposobem na życie, lubię dzielić tę pasję i doświadczenie z innymi.

BEATA LISZKIEWICZ-DRZEWUCKA

Nauczyciel współpracujący

Sport jest nieodłączną częścią mojego życia od kiedy pamiętam. Uprawiałam lekkoatletykę, jazdę konną, sztuki walki i samoobrony starając się połączyć życie zawodowe z pasją sportową. Z jogą zetknęłam się po raz pierwszy w 2007r będąc w drugiej ciąży i od tego czasu nieustannie praktykuję, doświadczając ciągłych zmian w moim ciele i umyśle. Praktykując jogę wg metody B.K.S. IYENGAR miałam przyjemność uczestniczyć w wielu warsztatach, oraz spotkać na swojej drodze wybitnych nauczycieli takich jak : Jurek Jagucki, Konrad Kocot, , Robert Spica, Roman Grzeszykowski , Anna Haracz czy Kamila Świąder….                                                                         

Ukończyłam Państwowy Kurs Instruktorski hatha jogi u prof. Janusza Szopy wydany przez Krajowy Ośrodek Metodyczno-Szkoleniowy TKKF. Chęć poznawania i doświadczania różnych form jogi sprawił, że poprzez praktykę VINYASA  KRAMA JOGI oraz VINYASA JOGI zafascynowałam się ASHTANGA JOGĄ, która stała się najbliższą mojemu sercu. Moja wiedza i doświadczenie połączone z pasją pomaga mi wniknąć w głąb codziennej praktyki ASHTANGA JOGI w stylu MYSORE. Daje mi to siłę, równowagę w życiu na każdym poziomie, harmonię ciała i umysłu, uważność i radość.                

Chciałabym dzielić się tymi doświadczeniami z moimi uczniami, aby w połączeniu z ruchem, oddechem i koncentracją, nieustannie odkrywali siebie na nowo, zdobywając siłę, gibkość i wyciszenie.